چاپ شریف

چاپخانه شریف را بیشتر بشناسیم

چاپخانه شریف را بیشتر بشناسیم

چاپ شریف ( چاپخانه شریف ) با تجمیع امکانات چاپ و صحافی به این هدف نائل آمده تا به عنوان موفق‌ترین مرکز چاپ و نشر کتاب و کارهای چاپ فانتزی در تهران مطرح است .
مهندس علی اصغر فدایی مدیر عامل چاپ شریف با ۱۷ سال سابقه در زمینه چاپ و نشر کشور اعتقاد دارد که , امروز مشتری به دنبال مراکزی می‌باشد که خدمات طراحی , چاپ و عملیات تکمیلی در یک مرکز انجام شود زیرا هزینه تولید و قیمت تمام شده محصول نهایی کاهش یافته و نیز کنترل چرخه تولید بهتر صورت می‌پذیرد .

وی در ادامه افزود :

واحد سفارشات و طراحی از بخش‌های جدا ناپذیر هر مجموعه و بنگاه اقتصادی است و چاپخانه شریف با داشتن واحد سفارشات فعال در تلاش است تا بهترین کیفیت و با ارزان‌ترین قیمت مشتریان خود را راضی نگهداشته و در اسرع وقت سفارشات آنها را انجام دهد .
مهندس فدایی در پایان گفت : چاپخانه شریف با تلفیق علم و تجربه و کادر مجرب آماده انجام هر گونه خدمات چاپی می‌باشد و با امکاناتی چون , یک دستگاه افست چهار رنگ تحویل بلند اسپیدمستر , دو دستگاه ماشین افست دو رنگ پشت و روزن اسپیدمستر , یک دستگاه سلفون کش حرارتی و آتلیه طراحی و لیتوگرافی از تمامی همکاران و دوستان دعوت می‌نماید تا فرصت شیرینی و حلاوت همراهی با ما را برای انجام خدمات چاپی تجربه نمایند .

 

  • مجهز به دستگاه اسپیدمستر ۴ رنگ پشت و روززن تحویل بلند مدل ۱۹۹۹
  • دستگاه دو رنگ پشت و روززن اسپید مستر مدل ۲۰۰۳
  • دستگاه دو رنگ پشت و روزن پرینت مستر مدل ۲۰۰۴
  • برش دیجیتالی پلار emc مانیتوردار
  • مجهز به لیفتراک جهت تخلیه کاغذ و بارگیری

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *